Jdi na obsah Jdi na menu
 


Katmaj neděle 23.5.

24. 5. 2010

Tentokrát jsme přihlásili jen jeden den, že jako trénink by to mohlo stačit :-).

Po 14 dnech deště, pršení, lijáků a povodní mělo být polojasno a teplo. Když jsme dojeli na cvičák Katmaje bylo zataženo, mokro  a tuze vlhko neb v noci se přehnalo Opavou nějaké to větší pršení. Po odběhání prvního běhu velikosti large se terén proměnil na jedny velké bahenní koupele. Místy se běhalo nebo spíše klouzalo ve třech centimetrech mazlavého řídkého blátíčka a kdo uměl bruslit měl značnou výhodu.

Obrazek

Kvalitu onoho blátička si na vlastní kůži vyzkoušely např. Krista Půdová a Iva  Šebová , pokud si video se svými bahenními koupemi dají na web, mrkněte se tam.:-)

K naším běhům můžu říct jen, že Wes překvapil jak byl rozjuchaný, že lítal jako vítr ( akorát dle svého vlastního scénaře ), slalom byl vždy až na podruhé a všechny běhy zvládnul hezky v tempu s výsledkem třech DISKoték. Zřejmě se na jeho veselosti projevil fakt, že skrze špatné počasí posledních dnů byl nevylítaný a nevybouřený.

No  a já, která jsem od těchto závodů nic neočekávala, jsem nebyla vůbec ve stresu, takže konečně pohodička....tak ted´jen zbývá zkloubit Wes nadšení s mými vnitřními pocity a vzhůru na další závody.

*

http://www.stream.cz/video/473672-wesley

*

Obrazek

 

 

Náhledy fotografií ze složky agility