Jdi na obsah Jdi na menu
 


Větřkovice 2010

16. 8. 2010

Tak jako každý rok i letos jsme vyrazili směr Větřkovice, i když jsem měla v srdci žal ze smrti Atíka, raději jsem vypadla  pryč z bytu kde mi ho vše připomínalo :-(. Ve společnosti tolika lidí a psů se mi občas podařilo na své trápení zapomenout a mohla jsem zrelaxovat svou utrápenou duši.

Tentokrát jsme obsadily chatu Aničku, která je podobná jako vejce vejci naší oblíbené Dášence. Společnost nám dělala Eva a Eva, rozumějte Panáčová a Mikurdová :-), Jana a Iveta, která bydlela s mou maličkostí. A psíci :  Delisa, Angie, Bára, Aninka, Honza, Balí, Boženka, Trencla, Fíb, Benefix a pudlo Weslo. Holky od A....štěníci kelpie..věřte tomu byli velmi živí štěníci :-))

Obrazek

Po  prvotním rozčarováním nad zjištěním, že pidi proležená pohovka NELZE roztáhnout a že tedy asik budu muset spát na zemi, jsme šly na zahájovací schůzku. Zde nastalo druhé překvapení nad návrhem trenérky Lucky s novým způsobem rozdělení agitréninků. Skoková technika, technika a sekvence a pak odpolední spešl parkury a 30 ti a více překážkách !! To si nemůžu nikdy zapamatovat...

Počasí nám VELMI přálo, až tak, že jsme se několik dnů pekli na vyhřátém parkuru při teplotě 30°C....se mi málem zavařil  HDD / hard disk /, když jsem si na něj ukládala data, tedy čísla parkuru jak jdou po sobě. Ale nakonec se to povedlo a jsem tedy na sebe náležitě pyšná. :-). S Wes to bylo krapet horší, on tábor psychicky nedával a měli jsme jen chvilkové zlepšení když jsem nečekaně na parkur vyběhla s celou kýtou uzeného kuřete.

Obrazek

A tak jsem pudlo vystřídala Benefixem..toho musím pochválit, byl moc šikovný i když bude mít v říjnů už  10 let a dědkovatí.

Obrazek

Jako každý rok i letos jsem zde oslavila své narozeniny i když jejich datum byl letos až pár dnů po táboře, zvyk je železná košile.

Obrazek

Tábor jsme zakončili malou exhibicí kdy si Beník zaběhnul na závodech ve veteránech a zvítězil tímto sám nad sebou.

http://www.stream.cz/video/504949-vetrkovice-2010-jump-benik-veterani