Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výstavní víkend

21. 4. 2008

Jen ve zkatce, ode dnešního dne je moje Weslátko chovné pudlo :-))), s naměřenou výškou 32 cm a délkou těla 33 cm. Sice dle mého dvojího kontrolního měření ( já a míra u veterináře ) měl mít maximálně centimetrů jen 31 , ale budiš.Pokud vás to zajímá, tak važí 3,90 kilo a miluje jeden svůj hadrový balonek.

Na klubové výstavě posuzoval pan Adam Ostrowski z Polska a podle mého mínění velmi dlouze a pečlivě, dokonce tak pečlivě, že lítaly VD i D !!! Proto jsem ráda za naší VÝBORNOU i když jsme nedostali čekatele klubového juniora šampiona.....a proč ? Neb se Weslo trochu bálo, neb na stole na něho šahal nejen pan rozhodčí, ale i vedoucí kruhu a střídavě si ho sami stavěli do postoje, šahali na něho a přitom chtěli, aby se tvářil vesele :-))).

No nic, budeme to brát jako trénink na zítřek a budeme doufat, že to ve Wes nezanechalo hluboké  nepříjemné vzpomínky, neb rozhodčí zůstal stejný.

nějaké fotečky zde :

http://civava.rajce.idnes.cz/velikonocni_klubova_vystava_pudlu_Ostrava_2008/

*

*

takhle na mě šahali.....

Obrazek

Neděle 13.4. nebyla šťastná 13.....tentokrát VD i když Wes chodil a předváděl se lépe než v sobotu, raději to ponechám bez komentáře...